Linktree Nedir? Neden Linktree Kullanmalısınız?
Linktree Nedir? Neden Linktree Kullanmalısınız? Linktree İnstagram profilinizde birden fazla link paylaşmanızı sağlar.
Hemen Çıkma Oranı (Bounce Rate) Nedir? İdeal Bounce Rate Oranı
Hemen Çıkma Oranı (Bounce Rate) Nedir? İdeal Bounce Rate Oranı Seo açısından önemli olan bounce rate oranı kaç olmalıdır?
Google Ugc ve Sponsored Tanımlamalarını Duyurdu
Google Ugc ve Sponsored Tanımlamalarını Duyurdu Google rel="ugc" ve rel="sponsored" etiketlerini duyurdu. Yazımızda bu etiketleri açıkladık.
Medya Satın Alma Ajansları ve Medya Planlama Ajansları Ne İş Yapar? Aralarındaki Fark Nelerdir?
Medya Satın Alma Ajansları ve Medya Planlama Ajansları Ne İş Yapar? Aralarındaki Fark Nelerdir? Bir reklam çalışması yaratıcılık bakımından ne kadar üstün olursa olsun iyi kurgulanmamış bir medya
Sinemalarda Gördüğümüz Reklamlar: Captive Audience
Sinemalarda Gördüğümüz Reklamlar: Captive Audience En yaygın kullanımını sinemada gördüğümüz captive audience tekniği, kısaca o an yayınlanan..
Digital Native (Dijitalin Yerlileri) ve Dijitalin Göçmenleri
Digital Native (Dijitalin Yerlileri) ve Dijitalin Göçmenleri Digital native veya Türkçe anlamı ile dijitalin yerlileri terimi genel olarak teknolojinin yaygınlaş
Facebook ve İnstagram için Form Toplama Reklamları Nasıl Oluşturulur?
Facebook ve İnstagram için Form Toplama Reklamları Nasıl Oluşturulur? Form toplama reklamları nasıl verilir? Form toplama reklamları ile ilgili merak ettikleriniz.
İçerik pazarlamasında altın kurallar: Markalar nelere dikkat etmeli?
İçerik pazarlamasında altın kurallar: Markalar nelere dikkat etmeli? İçerik pazarlamasında işinizi kolaylaştıracak altın kuralları bu yazımızda bulacaksınız.
Engagement Rate(Etkileşim Oranı) Neden Önemli?
Engagement Rate(Etkileşim Oranı) Neden Önemli? Sosyal medyada hepimiz bir sayfayı incelerken mutlaka beğeni sayısını göz önünde bulundururuz.
Native Reklam Nedir?
Native Reklam Nedir? Reklamın native hali kullanıcılara doğal, eğlendirici ve reklam gibi olmayan reklam ile ulaşıyor.
Tanıtım Yazısı Nedir? Tanıtım Yazısı Nasıl Alınmalı?
Tanıtım Yazısı Nedir? Tanıtım Yazısı Nasıl Alınmalı? Tanıtım yazısı hakkında aklınızdaki birçok sorunun cevabını yazımızda bulacaksınız.
İçerik Pazarlaması Nedir?
İçerik Pazarlaması Nedir? İçerik pazarlama kısaca; belirlenmiş bir hedef kitleye yönelik kaliteli içerik oluşturma ve dağıtma
Sosyal Medya Yönetimi Nedir?
Sosyal Medya Yönetimi Nedir? Sosyal medya, en yeni web teknolojileri ile eşzamanlı bilgi paylaşımının yapılabildiği mecralardır.
Tanıtım Yazısı Nedir?
Tanıtım Yazısı Nedir? Web sitelerini üst sıralara taşımak için birçok metot mevcuttur. En çok tercih edileni inceleyelim.
Bize Ulaşın