Sesli Komut Türkçe İngilizce Fransa Almanya
info@exclion.net
0850 308 82 24
Giriş
Kayıt Ol
TR | EN

Basın Bülteni

Markanızın ürün ve hizmetlerini duyurma konusunda en etkili araçlardan bir tanesi, basın bültenleridir. Basın bültenleri ile online haber platformlarında markanız olarak yer alırken, aynı zamanda içeriğin sunduğu fayda ve kalite ile normalin üzerinde bir okunma ve bilinirlik elde edebilirsiniz. Her sektörden birçok marka, basın bültenleri ile medyada yer buluyor.

Basın bülteni konusunda profesyonel çözümler

Türkiye’nin en çok okunan, en kitlesel haber platformlarından lokal platformlara kadar her segmentte, her konseptte yüzlerce haber sitesi ve sektörel dijital içerik platformu ile çalışıyoruz. Basın bültenlerinin dijital haber platformlarına servis edilmesi, iletişimin sağlanması ve basın bülteni içeriklerinin hazırlanma sürecini bütünsel bir şekilde yönetiyor, Exclion kalitesi ve güvenilirliği ile tamamlıyoruz.

Basın bülteni markanıza hangi katkıları sağlar?

Butik markalardan Türkiye’nin en bilinen kitlesel markalarına kadar binlerce marka, basın bültenleri ile çeşitli platformlarda yer alıyor. Basın bültenleri, sizin marka olarak bir ürün ve hizmeti tanıttığınız içerik gibi değil, sosyal sorumluluk ya da diğer amaçlar ile, sektörel olarak bir araştırma ya da farklı bir amaç adına sunduğunuz bir içeriktir. Bunun sağladığı artı ile insanların bir tanıtım yazısı ya da reklam içeriğinden ziyade basın bültenlerine yaklaşımı pozitiftir. Basın bülteni markanızın bilinirliğini arttırma konusunda en etkili metotlardan bir tanesidir. Aylık periyodik olarak çeşitli mecralarda basın bültenlerinizi yayınlatabileceğiniz gibi, ciddi anlamda okunma elde etmesini istediğiniz içeriklerin dijital mecralarda yayılımı için geniş çaplı bir basın bülteni organizasyonuna da ihtiyaç duyabilirsiniz.

Exclion en geniş networku sunuyor

Yüzlerce haber platformu ile basın bülteni konusunda senelerdir çalışan, profesyonel bir ekip ile tüm süreçleri yöneten Exclion ekibi, markanız adına en yüksek faydayı sağlayacak profesyonel çalışmayı sunuyor. Exclion basın bülteni hizmeti konusunda bilgi almak, hangi basın platformlarında bültenlerinizin yayınlanabileceğini öğrenmek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal içerik yönetimi konusunda uzman ekibimiz, basın bülteni çalışmaları kapsamında bültenin içerik hazırlığını da yapmaktadır.

Kısacası markanızı, ürün ve hizmetlerinizi duyurmak konusunda sizin tek yapmanız gereken Exclion’a ulaşmak. PR bültenlerinizi kurumsal bir yaklaşımla, bir disiplin içerisinde başarıya ulaştırmak ise bizim çalışma konseptimizdir.

Hızlı iletişim
İletişim Bilgileri
facebook İnstagram Youtube
Whatsapp