İnternet dünyasında bilinirliği sağlamanın ve dönüş almanın en etkili yolu arama motorunda üst sıralarda yer almak. Google ve diğer arama motorlarında markanızın istediğiniz anahtar kelimelerde zirvede yer alması, işlerinizi çok ciddi anlamda arttırma potansiyeline sahip. Exclion kurumsal dijital pazarlama çalışmaları kapsamında, arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmasını sunuyor.

Eğer ziyaretçi çekemiyor, dönüşüm alamıyorsanız web’de yoksunuz

Binlerce TL bütçe harcadığınız markanızın profesyonel web sitesine, eğer bütçe harcamadan, yani organik bir şekilde ziyaretçi alamıyorsanız; bu markanız adına sürdürülebilir ve verimli bir yöntem değildir. SEO çalışmaları, Google Ads ya da diğer reklamlar gibi, web sitenize, ürün ve hizmetlerinizi sunduğunuz online platformlara ücretli trafik getirmeye bir alternatiftir. Google’ın web sitenizi daha iyi tanıması, içeriklerini daha çok öne çıkarması adına yapılan kapsamlı çalışmalara verilen SEO çalışmaları ile, ilk sayfada, ilk sıralarda, hatta birinci sırada yer alabilirsiniz.

Güncel Google algoritması ile uyumlu profesyonel hizmet

Google, yüzlerce alt hizmeti, binlerce çalışanı ve sürekli olarak değişen algoritması ile bambaşka bir dünya. Google’ın son yeniliklerini takip eden, yeni algoritmaları baz alarak web sitenizi etkili bir şekilde üst sıralara taşımanın yollarına hakim ekibimiz ile, web sitenizi anahtar kelimelerinizde daha güçlü bir noktaya gelebilirsiniz.

Araştırmalara göre, Google’da ilk sırada yer alan sonuç tüm aramaların %35’ini kazanmaktadır. İlk on sonuç ise toplamda %99’u. Bu demek oluyor ki, eğer arama motoru rekabetinde, gerçekten hedeflediğiniz kelimelerde geride iseniz, ikinci ve daha gerideki sayfalarda yer alıyorsanız, tüm trafikteki payınız %1 dahi olmayacak. Buna bağlı olarak sizin de, arama motorlarının tüm kriterlerine uygun bir yazılım, altyapı ve içerik planı oluşturmanız gerekiyor.

Exclion profesyonel SEO hizmetleri ile, markanızı belirlenen plan dahilinde, düşündüğünüz anahtar kelimelerde zirveye taşıyoruz. SEO hizmetinin yüzlerce kriteri, birçok farklı disiplini mevcut. Exclion, SEO felsefesine hakim ve dijital pazarlama alanında ciddi bir deneyime sahip profesyonellerden oluşan bir ekibe sahip. Eğer Google’da yükselmek, daha fazla organik arama motoru trafiği çekerek gelirinizi arttırmak istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçin. SEO konusunda size her bütçeye uygun, profesyonel çözümler sunalım.