Kurumsal Seo Danışmanlığı

İnternetin günümüzde kol saatlerimizde dahi kullanılabilir olması, firmaların da internet ortamında önlerden yerini alması gerekliliğini kanıtlar nitelikte. İnternet dünyasında önemli bir yere sahip olmak, rakiplerin artması, bilgi teknolojilerinin gelişmesi vb. sebeplerden dolayı eskisi kadar kolay değil artık. Şirketlerin internette bir bütün olarak yer alması gerekiyor. Tek taraflı, sadece belli bir yöne yoğunlaşmak günümüz şartlarında yanlış bir tercih.

E-ticaret sitenizde, firmanızın kurumsal sitesinde daha fazla ziyaretçi görebilmek, potansiyel müşterileriniz ile etkileşim içerisinde olabilmek için profesyonel firmalar ile kurumsal seo hizmeti almanız son derece önemlidir. İçinde bulunduğumuz internet çağında artık yüz yüze satış tarih olmakta. Gelişen lojistik ve web sistemleri sayesinde neredeyse her ürün tek tıkla kapınıza kadar gelebiliyor. Siz de rakiplerinizden ayrışarak bu pastadan büyük pay kazanmak istiyorsanız şirketiniz için uzman bir kurumsal seo danışmanından bilgi almalısınız.

  • Exclion.net Kurumsal Seo Danışmanlığı hizmeti ile neler sunar?
  • Anlaşma sağlanan müşterilerimizin web siteleri iç ve dış seo kuralları bakımından incelenir. Çalışmaya başlamadan önce çalışma verimliliğini düşürebilecek hatalar(varsa) düzeltilir.

 

  • Arama motorları üzerinden en fazla trafik, satış getirebilecek potansiyel anahtar kelimeler belirlenerek çalışma başlatılır.

 

  • Çalışma bütçesine, sektör durumuna vb. gibi faktörler doğrultusunda haftalık, aylık raporlar müşteriye iletilir.

 

  • Çalışmalar sonucunda hedef kelimelerin Google arama motoru üzerinde ilk sayfaya(ilk 10 sonuç) gelmesi sağlanır.

 

  • Kurumsal Seo Danışmanlığı hizmetinin faydaları nelerdir?
  • Siteniz yapılacak çalışmalar sonrasında hedef kelimelerinde ve benzer birçok kelimede ilk sayfalarda görüntülenir.

 

  • E-ticaret sitenizde hemen çıkma oranlarınız düşer, buna bağlı olarak satışlarınız artar. Kurumsal sitelerinizde ise tarafınıza ulaşan potansiyel müşterileriniz artar.

 

  • Siteniz mobil( cep telefonu, tablet vs.) tam uyumlu hale getirilerek modern bir kullanıcı alanı sunar.
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir