Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal Tanıtım Yazısı
Kurumsal tanıtım yazısı paketlerimiz ile sitenizi üst sıralara taşımaya hazır olun.
TÜMÜNÜ GÖR

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
Aklınıza takılan tüm sorunları aşağıda listeledik.
Tanıtım Yazısı Nedir?
Tanıtım yazısı web sitelerinizin arama motorlarında daha üst sayfalarda listelenmesini, ziyaretçilerinizin artmasını sağlar.
Neden Tanıtım Yazısı Satın Almalıyım?
Tanıtım yazıları ile web siteniz daha otoriter hale gelecek, daha çok ziyaretçiye erişeceksiniz. Ayrıca alım yaptığınız sitelerden ziyaretçi kazanabileceksiniz.
İyi Bir Tanıtım Yazısı Nasıl Olmalıdır?
Çok fazla link çıkışı içermeyen, özgün, bilgi verici, okuyan kişiye fayda sağlayacak içerikler sitenizi en iyi şekilde temsil edecektir. Link sayısı, türleri hakkında bizden yardım alabilirsiniz.
Tanıtım Yazılarının Yayınlanma Süresi Nedir?
Tanıtım yazıları özenle seçtiğimiz sitelerde minimum 6 ay yayın garantisi ile satılmaktadır. 6 ay öncesinde silinen yazılarde koşulsuz ücret iadesi yapılır.
Tanıtım Yazısı Satın Aldım. Raporum bana ne zaman ulaşacak?
Almış olduğunuz tanıtım yazıları en kısa süre içerisinde istediğiniz sitelere eklenmektedir. Yaşanan olası gecikmeler vs. göz önüne alındığında en geç 24-36 saat içerisinde raporunuz tarafınıza iletilecektir.
Tanıtım Yazısı Satın Almak İstiyorum. İçerik Hazırlama Hizmetiniz Mevcut Mu?
İçerik talebinizi tarafımıza bildirmeniz durumunda gerekli bilgileri aldıktan sonra hızlıca yazılarınız hazırlanmakta ve hedef siteye girişi sağlanmaktadır.
Yaptığınız satışlar için fatura kesiyor musunuz?
Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Fatura bilgileriniz tarafımıza ayrıyeten bildirilmediği takdirde siparişi veren kişi adına kesilmektedir. Faturanızı mail yolu ile veya önceden belirtmeniz koşulu ile kargo ile teslim alabilirsiniz.